Inżynier Jakości | Quality Engineer | Nowoczesna fabryka

Magda
  • Nysa, opolskie pow. nyski

Inżynier

Umowa o pracę

Innowacyjna firma produkcyjna - lider w technologii materiałów oraz recyklingu w obszarze automotive poszukuje do swojego zespołu

Inżyniera Jakości

Lokalizacja: okolice Nysy

Zakres obowiązków:
-Audyty jakości i zarządzanie reklamacjami
-Monitorowanie i ocena wewnętrznych wyników w zakresie jakości
-Doskonalenie procedur wewnętrznego systemu zarządzania jakością
-Nadzór nad kluczowymi wskaźnikami jakości
-Ustanowienie i weryfikacja wdrożenia działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania

-wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub chemiczne)
-około 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (preferowane w branży motoryzacyjnej)
-umiejętność tworzenia i aktualizacji dokumentacji systemowej i procesowej
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
-znajomość pakietu MS Office
-dobra umiejętność definiowania celów biznesowych
-prawo jazdy kat. B.
-wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

-Zatrudnienie bezpośrednio od pracodawcy
-Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Przyjazną atmosferę w pracy
-Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
-Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
-Pakiet sportowy finansowany przez pracodawcę
-Dofinansowanie do wypoczynku
-Karta lunchowa
-Pakiety świąteczne
-Premia za polecenie pracownika
-Udział w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
-Udział w zajęciach językowych
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)